Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sniper Training -Shooting Game 1.6

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: PHONEPLAYER
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 198

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Sniper Training -Shooting Game

Lubisz gry typu FPP? Niestety z Twoimi umiejętnościami strzeleckimi i celnością nie jest najlepiej? Teraz nie musisz się już martwić! Dzięki grze Sniper Training -Shooting Game uzupełnisz braki w umiejętnościach i znacznie poprawisz celność! Gra stworzona została właśnie z myślą o początkujących fanach strzelanek, którzy przed rozpoczęciem poważnej rozgrywki chcieliby nieco potrenować.

Świetna grafika 3D oraz realistyczne efekty dźwiękowe dodatkowo potęgują wrażenia. Do wyboru dostaniemy trzy scenerie, w których przyjdzie nam udowodnić, że możemy stać się perfekcyjnym snajperem. Liczy się czas oraz celność. Po zakończeniu każdego poziomu dostajemy odpowiednią ilość punktów. Te możemy porównywać z wynikami znajomych. Sniper Training -Shooting Game to doskonały wstęp do gier tylko FPP. Spróbuj już teraz!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Sniper Training -Shooting Game