Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rope Escape 1.1

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Deemedya m.s. ltd.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 26.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 233

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.
Opis - Rope Escape

ropeescape1Rope Escape to silnie uzależniająca gra platformowo-zręcznościowa w starym stylu. Nasze zadanie polega na ucieczce z dżungli przy użyciu rozwijanej liny, którą zaczepić możemy niemal o każdy przedmiot znajdujący się na ekranie. Aby przejść każdy kolejny etap musimy nauczyć się umiejętnie korzystać z liny płynnie przeskakiwać z jednego miejsca w kolejne.

Należy jednak uważać, gdyż każda pomyłka kończy się śmiertelnym upadkiem! Warto wspomnieć, że w Rope Escape dostępna jest cała masa przydatnych Power-Up'ów, które ułatwiają nam ucieczkę. Nie zabrakło także achievementów i monet, za które zdobywamy punkty.

Najważniejsze cechy gry to:
- niezwykle szybka, zwariowana i jednocześnie płynna rozgrywka,
- dobra oprawa audio-wizualna,
- niezwykle zróżnicowane etapy (dżungla, niebo, morze, a nawet kosmos).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Rope Escape