Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Robots Love Ice Cream

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ayopa Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: 73.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 166

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Robots Love Ice Cream

Robots Love Ice Cream to niezwykle oryginalna i przede wszystkim wciągająca gra mobilna z gatunku arcade. Całość stworzona została specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. To, co na początku rzuca się w oczy to świetna oprawa graficzna oraz płynne animacje. Nasze zadanie polega na obronie planety przed złowrogimi robotami z kosmosu. Aby tego dokonać musimy wcielić się w kierowcę białej ciężarówki rozwożącej lody i atakować przeciwników tym, co właśnie transportujemy.

Do dyspozycji dostaniemy kilka rodzajów lodów (nasza broń) oraz całą masę ulepszeń, które dostępne będą po osiągnięciu wymaganego wyniku. Poziom trudności zwiększa się z każdym ukończonym levelem. Rozgrywka jest niezwykle dynamiczna. To przede wszystkim dzięki zastosowaniu takich broni jak:

- lody unicestwiające kilku przeciwników na raz,
- zdalnie sterowanych lodów,
- lodów lecących z mniejszą prędkością ale uderzających ze zdwojoną siłą.
Robots Love Ice Cream to niezwykle oryginalna gra, która potrafi wciągnąć bez reszty!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Robots Love Ice Cream