Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RETRY

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio Mobile Ltd.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 47.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 104

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - RETRY

RETRY to nowe dzieło firmy Rovio, które przebojem wdarło się na rynek gier mobilnych. Rozgrywka może niektórym kojarzyć się z tą, którą spotkaliśmy we Flappy Bird. Cała gra przywodzi na myśl 8 lub 16-bitowe tytuły z początku lat 90-tych poprzedniego stulecia. Nasze zadanie wydaje się z pozoru niezwykle proste. Polega bowiem na dostaniu się niewielkim samolotem z punktu A do punku B używając przy tym wyłącznie jednego przycisku (wznoszenie). Należy jednak manewrować w taki sposób, aby nie nadziać się po drodze na żadną przeszkodę.

Ponadto w czasie misji zdobywamy monetki, za które później mamy możliwość wykupowania checkpointów (lotnisk pośrednich w danym etapie). Jeśli jednak nie wykupimy checkpointu, a nasz samolot spadnie tuż przed metą - cóż, musimy zaczynać wszystko od początku. Pomimo niebywale prostej oprawy graficznej i banalnych zasad, całość jest niezwykle wciągająca i zapewnia zabawę na długie godziny. Hasło przewodnie gry to FLY. CRASH. RETRY (Leć, rozbij się, powtórz)!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RETRY