Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pizza Time!

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Amigo Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.04.2014
Rozmiar: 18.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Pizza Time!

Czas na pizze! Oto nadchodzi nowa strategiczno-zręcznościowa gra ze studia Amigo Games. Wciel się w rolę właściciela niewielkiej pizzerii i staraj się obsłużyć coraz większą ilość gości. Pamiętaj jednak, że poza szybkością ważne są także jakość obsługi oraz zgodność tego, co serwujesz z zamówieniem. Tak właśnie wygląda gra pod tytułem Pizza Time! która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń z systemem Android.

Niezwykle prosty, ale jednocześnie wciągający system rozgrywki może pochłonąć cię bez reszty. Pizza Time! wymaga od gracza wykazania się zarówno nieprzeciętnym refleksem, jak również umiejętnością planowania i logicznego myślenia. Całość dodatkowo okraszona została przyjemną dla oka grafika i zabawnymi efektami dźwiękowymi. W kolejnych etapach poza przygotowywaniem przepysznej pizzy, przyjdzie nam także zmierzyć się z innymi zamówieniami (wyszukane drinki, desery, przystawki). Aby podołać wyzwaniu należy się nieźle napocić. Darmowa wersja gry pozwala na jej pięciokrotne uruchomienie.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pizza Time!