Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Panda Run

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: sagego
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: 3.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 188

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Panda Run

Jednym z najstarszych gatunków gier komputerowych z pewnością są platformówki. Te są także niezwykle popularne wśród posiadaczy nowoczesnych urządzeń mobilnych z systemem Android. Panda Run to świetny przedstawiciel wspomnianego gatunku. Pomysł na rozgrywkę jest tutaj banalnie prosty. Nasze zadanie polega na kierowaniu pandą, która biegnąc musi zebrać jak najwięcej monet. Należy jednak uważać, gdyż po drodze czyha na nas cała masa niebezpieczeństw. Począwszy od zwykłych uskoków czy przepaści, przez porozrzucane bloki kamienia skończywszy na krwiożerczych roślinach.

Warto zwrócić tutaj uwagę na niezwykle prosty system sterowania. Nasza panda biegnie sama, a my dotykamy ekran w celu ominięcia zbliżającej się przeszkody. Pomimo tak nieskomplikowanego systemy sterowania całość może wciągnąć nawet na kilka godzin! Oprawa audio-wizualna może nie powala na kolana, ale nie przeszkadza też w rozgrywce. Ponadto dzięki prostej kresce, gra ma niewielkie wymagania sprzętowe i może być instalowana nawet na nieco starszych urządzeniach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Panda Run