Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Office Rumble

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: PNIX Games
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 20.02.2015
Rozmiar: 37.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 127

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Office Rumble

Nie lubisz ludzi? A może to tylko poniedziałkowa chandra? Jeśli szef Cię wkurzył, dzieci nie dają spokoju, a nieznajomy przepycha się w autobusie to najlepszym sposobem na wyładowanie złych emocji jest Office Rumble. Gra przygotowana specjalnie dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android. Zasady są proste! Trzeba sprawić jak największy łomot napotkanym przypadkowo przechodniom!

Prostota rozgrywki oraz możliwość wykonywania róznego rodzaju combosów pozwala na szybkie pozbycie się negatywnej energii, dając przy tym mnóstwo radości. Warto dodać, że całość prezentuje naprawdę wysoki poziom jeśli chodzi o oprawę audio-wizualną oraz płynność animacji. Dodatkowym atutem gry jest banalny system sterownia, który opracowany został z myślą o niewielkich ekranach dotykowych. Gra jest całkowicie darmowa, co jest jej kolejnym, niezaprzeczalnym atutem. Na samym początku gracz wybiera najbliższą sobie postać i z biegiem czasu ją "ulepsza". Ponadto jest możliwość stworzenia całego teamu, którego poszczególni członkowie doskonale sprawdzą się w różnych sytuacjach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Office Rumble