Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ninja Run

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: PlayScape
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 625

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Ninja Run

ninjarun1Gry typu run and jump zyskują sobie coraz większą popularność. To przede wszystkim za sprawą trzech czynników - banalnej obsługi, prostych zasad oraz ogromnej grywalności. Jednym z tego typu tytułów jest Ninja Run. Gracz wciela się w postać tajemniczego ninja, którego zadaniem jest jak najszybciej dobiec do celu.

Po drodze napotykamy coraz więcej przeszkód, które należy przeskoczyć lub ominąć prześlizgując się pod nimi. Wraz z upływem czasu narasta tempo gry. Wygrywa ten, kto zabiegnie najdalej! Całość wydaje się banalna. Niemniej jednak z poziomu na poziom jest co raz trudniej. Gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Jej kolejne zalety to prosta ale doskonale wykonana oprawa audiowizualna i płynna animacja, która umili rozgrywkę. Warto dodać, że Ninja Run nie zajmuje wiele miejsca na dysku i jest obsługiwana nawet przez starsze smartfony i tablety.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od urządzenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ninja Run