Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Naughty Kitties

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Coconut Island Games
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.02.2015
Rozmiar: 34.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 103

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Naughty Kitties
Jedna z najpopularniejszych gier na platformy mobilne wreszcie dostępna także na urządzenia z systemem Android! Rzecz jasna mowa tutaj o Naughty Kitties

Kocia planeta stoi w obliczu wielkiego zagrożenia. Tylko Ty graczu możesz pomóc naszym bohaterom ją obronić! Całość to doskonałe połączenie popularnych gier typu tower defence z grami zręcznościowymi i strzelankami. Dochodzi do tego świetna oprawa graficzna oraz dźwiękowa, rewelacyjna grywalność oraz niezwykle prosty system sterowania, który stworzony został specjalnie z myślą o ekranach dotykowych stosowanych w niewielkich smartfonach. Aby obronić kocią planetę przed atakiem złowrogich obcych należy wybrać grupę kotów, z których każdy dysponuje odmiennymi umiejętnościami i wykorzystać do maksimum nasz spryt i refleks. Z pozoru wydaje się proste, prawda? Niemniej jednak gra z poziomu na poziom staje się coraz bardziej wymagająca i momentami doprowadza do szaleństwa.

Ten niezwykły mix tower defence oraz tzw. runnerów zaoferuje miedzy innymi:

- świetną stylistykę,
- banalny system rozgrywki,
- trzy różne scenariusze,
- system combosów podobny do tych w grach match3.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Naughty Kitties