Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monsters U: Catch Archie 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Disney
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 08.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 216

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Monsters U: Catch Archie

monster1Witaj na Uniwersytecie Potwornym! Monsters University to gra, która stworzona została na postawie kinowego przeboju Disney'a pod tym samym tytułem. Gracz wciela się w postać niejakiego Mike'a Wazowskiego, potwora, który właśnie zaczyna studia na uniwersytecie. Naszym zadaniem jest schwytać świnkę Archie. Nie będzie to jednak takie proste! Na drodze staną nam liczne przeszkody i cała masa przeciwników.

Całość zaś opatrzona została świetną grafiką 3D i świetnymi efektami dźwiękowymi. Sterowanie zostało specjalnie przystosowane do ekranów dotykowych. Łącznie do naszej dyspozycji oddanych będzie aż 30 etapów i trzy postaci do wyboru (Mike, Sulley oraz Squishy). Dobra zabawa gwarantowana! Strasznie polecamy!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monsters U: Catch Archie