Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MANUGANU

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Alper Sarıkaya
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.05.2013
System operacyjny: Android 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 323

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - MANUGANU

Czysta Akcja!

Jeśli czekałeś na w pełni darmową rozrywkę z najwyższej półki to z pewnością MANUGANU jest dla Ciebie. Biegaj, skacz, unikaj przeszkód i zdobywaj kolejne poziomy. Tak w skrócie można określić tę typową platformówkę stworzoną specjalnie z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Android. MANUGANU to gra platformowa wykonana w technologii 3D side-scroll.

Trójwymiarowy świat zaprezentowany jest w dwuwymiarowej perspektywie (gracz może poruszać się tylko na boki oraz w górę i w dół). Dzięki temu rozwiązaniu sterowanie wydaje się banalnie proste i nie trzeba długich godzin, by się go nauczyć. Główny bohater, czyli tytułowy Manuganu musi stawić czoła kolejnym, coraz trudniejszym poziomom. Po drodze należy zebrać jak największą ilość napotkanych monet oraz uważać na czyhające wszędzie przeszkody w postaci spadających skał, ogromnych przepaści, czy wielkich młotów chcących nas zabić.

Gra oferuje między innymi:
- 30 zróżnicowanych etapów,
- proste sterowanie (zaledwie dwa przyciski),
- możliwość wyboru alternatywnych ścieżek w każdym z leveli,
- trzy różne światy w pełni wykonane w 3D,
- rewelacyjną ścieżkę dźwiękową autorstwa YURDABAK.

Pobierz już teraz MANUGANU zupełnie za darmo!



Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: MANUGANU