Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Ninjago REBOOTED

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: The LEGO Group
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 39.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 232

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - LEGO Ninjago REBOOTED

Gry komputerowe LEGO mogą pochwalić się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że ich odpowiedniki wydawane są również na platformy mobilne. Jedną z najciekawszych tego typu propozycji jest LEGO® Ninjago REBOOTED. Całość przenosi nas do świata Ninjago. Zadanie gracza polega na sterowaniu grupą tajemniczych Ninja, którzy muszą uratować świat przed zagładą, którą niesie wróg o nazwie Overlord. Aby tego dokonać, musimy dostać się na sam szczyt wieży zwanej Borg Tower używając w tym celu wszystkich nabytych zdolności.

Po drodze jednak napotkamy na całą masę przeciwników oraz pułapek. Te, z poziomu na poziom stają się coraz cięższe do pokonania i tylko od gracza zależy, czy Ninjago zwycięży zło i przywróci prawowity porządek. Tytuł odznacza się niezwykle płynną animacją oraz miłą dla oka grafiką. Nie zabrakło tutaj także realistycznych efektów dźwiękowych. Do naszej dyspozycji oddane zostały dwa tryby gry - Story, czyli tradycyjny, gdzie na samym końcu przyjdzie nam zmierzyć się z głównym bossem, a po jego pokonaniu kończymy grę oraz Endless Mode - tryb, który nie ma końca, a naszym zadaniem jest zajść jak najdalej i pokonać możliwie największą liczbę przeciwników. Później nasz wynik publikowany jest na ogólnodostępnej tablicy wyników i porównywany z osiągnięciami innych graczy.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO Ninjago REBOOTED