Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lara Croft: Relic Run

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: SQUARE ENIX Ltd
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 09.06.2015
Rozmiar: 81.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 137

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Lara Croft: Relic Run

Lara Croft to chyba najsłynniejsza bohaterka w świecie gier komputerowych. Jej przygody mogliśmy także obserwować na dużym ekranie w serii filmów przygodowych. Tym razem Lara Croft pojawia się na urządzeniach mobilnych w grze pod tytułem Lara Croft: Relic Run. Całość stworzona została z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Tytuł to klasyczny runner utrzymany w klimacie starego, dobrego Tomb Raider'a.

Mamy tutaj do czynienia nie tylko z niezwykle wartką akcją oraz rozgrywką, która nie pozwoli się nudzić nawet przez minutę, ale także, jak przystało na kolejną odsłonę przygód Lary, z zapierającymi dech w piersi efektami audio-wizualnymi. Twórcy przygotowali dla nas kilka różnorodnych lokacji, cały szereg power-up'ów urozmaicających rozgrywkę oraz epickie walki z bossami. Aby jeszcze lepiej wykorzystać swój potencjał, możemy ulepszać wyposażenie bohaterki (mikropłatności). Naszymi wynikami zaś możemy pochwalić się na tablicy internetowej. Jesteście gotowi podjąć wyzwanie i przeżyć niesamowitą przygodę? Jeśli tak, to Lara Croft: Relic Run jest właśnie dla Was.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Lara Croft: Relic Run