Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

King of Thieves

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: ZeptoLab
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.03.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 138

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - King of Thieves

King of Thieves to dość oryginalne połączenie gier typu platormówka oraz multiplayer PVP. Nad projektem czuwało studio, które wyprodukowało między innymi taki hit, jak Cut The Rope. W mobilnym King of Thieves będziemy musieli wcielić się w rolę niewielkiej kreatury, która walczy o miano najlepszego złodzieja. Aby udowodnić naszą wyższość nad innymi graczami, należy zebrać jak najwięcej błyszczących przedmiotów. Rzecz jasne nie będzie to takie prosta. Po drodze czyhają na nas bowiem liczne przeszkody oraz rzecz jasna przeciwnicy w postaci innych graczy z całego świata.

Do naszych zadań należy także ochrona zdobytego skarbu. Aby właściwie o niego zadbać i nie dać ukraść naszym przeciwnikom, musimy konstruować różnego rodzaju labirynty, lochy i pułapki. Zabawa gwarantowana! Co więcej całość prezentuje się naprawdę świetnie tak pod kątem graficznym, jak i dźwiękowym. Prosty system sterowania zapewni zaś bezproblemową obsługę nawet tym nieco mniej doświadczonym użytkownikom smartfonów czy tabletów z systemem Android.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji: zależnie od rodzaju urządzenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: King of Thieves