Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Jump

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Ketchapp
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 9.7 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 144

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Jump

Proste w założeniu gry czasem bywają najbardziej wciągające. Doskonałym potwierdzeniem tej tezy z pewnością jest tytuł Jump wydany na urządzenia mobilne z systemem Android przez firmę Ketchapp. Jest to połączenie typowej zręcznościówki z grą logiczną. Pomimo niezwykle prostej oprawy audio-wizualnej całość przyciąga oko i bez wątpienia wciąga! To właśnie przede wszystkim za sprawą samej rozgrywki.

Zadaniem gracza jest sterować piłką, zdobywając po drodze wszystkie potrzebne do przejścia poziomu przedmioty i omijając jednocześnie przeszkody. Gra z poziomu na poziom jest coraz trudniejsza i wymaga od gracza, by ten wykazywał się nieprzeciętnym refleksem i spostrzegawczością. Jump to łącznie 5 paczek po 10 poziomów każda. Daje to co najmniej kilka godzin niezapomnianej zabawy. Co więcej naszymi wynikami możemy pochwalić się znajomym umieszczając je na specjalnej tablicy. Gra nie jest wymagająca jeśli chodzi o sprzęt wiec bez problemu odpalimy ją nawet na nieco starszych smartfonach czy tabletach.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Jump