Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Icy Tower Classic 1.2

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Free Lunch Design
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 826

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Icy Tower Classic

icy1Icy Tower to jedna z najpopularniejszych gier arcade wszech czasów! Teraz jest dostępna także dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android. Icy Tower Classic oferuje wszystko to, co oryginał sprzed lat, a nawet nieco więcej.

W grze musimy tak sterować naszą postacią, by ta wspięła się na sam szczyt wieży. Jedyne co możemy robić to skakać - coraz wyżej i coraz szybciej. Należy jednak uważać, gdyż platformy, od których przyjdzie nam się odbijać stają się coraz mniejsze i nie trudno o upadek na sam dół.

W najnowszej odsłonie poza standardowym trybem rozgrywki mamy także dostęp do opcji społecznościowych, online'owej tablicy wyników oraz zupełnie nowego, intuicyjnego systemu sterowania opracowanego specjalnie z myślą o najnowszej generacji ekranach dotykowych. Icy Tower Classic to godziny dobrej zabawy!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Icy Tower Classic

dodał: ~kupa , 17.08.2013

super gra\\n