Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Happy Jump

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Noodlecake Studios Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 1350

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Happy Jump

happyjump1Poznaj szczęśliwą galaretkę, która od zawsze marzyła o tym, by wzbić się w przestworza! Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc. Happy Jump to gra zręcznościowa oparta na bardzo starym pomyśle, którego prekursorem był Icy Tower.

Nasz bohater, w tym przypadku torcik z galaretki musi wspiąć się jak najwyżej, skacząc z jednej półki na inną. Zdobywa przy tym punkty za zebrane monetki. Gra pomimo swojej cukierkowej grafiki i niezwykle przyjemnych dla ucha dźwięków powinna spodobać się nie tylko najmłodszym. Happy Jump może okazać się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny! Doskonały sposób, by sprawdzić kto wśród domowników jest najlepszym graczem.

Wymagania systemowe:
Obsługiwana wersja systemu Android zależna jest od rodzaju urządzenia. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Happy Jump

dodał: ~ania , 14.06.2015

Jest superrrrrrrrrrrrrr😊x