Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Galaxy Run FREE

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: 7LEVELS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 13.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 155

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Galaxy Run FREE

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Nie, to nie ta bajka! Niemniej jednak Galaxy Run FREE jest równie wciągający, co cała saga Gwiezdnych Wojen. Gra ta stworzona została z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android. Zadanie jest proste - należy dolecieć jak najdalej, by wykonać swoją misję. Sterowanie? Nic trudnego - wystarczy odpowiednio klikać w ekran jednym palcem. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom!

Pomimo banalnego systemu sterowania i teoretycznie prostej rozgrywce, Galaxy Run FREE potrafi przyprawić o ból głowy nawet najbardziej hardkorowych graczy. Sterując naszym bohaterem, po drodze napotkamy liczne przeszkody, które skutecznie utrudnią nam osiągnięcie celu. Na szczęście do zdobycia mamy także całe mnóstwo przydatnych power-up'ów. Dzięki nim unikniemy starcia ze śmiercionośnymi laserami, zdobędziemy większą ilość punków lub wzmocnimy dopalacze w naszym jetpack'u. Jeśli nie boicie się wyzwań, dysponujecie nieprzeciętnym refleksem i lubicie dobrą rozrywkę to Glaxy Run FREE jest właśnie dla Was!

 Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Galaxy Run FREE