Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fail Hard

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Fingersoft
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 123

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Fail Hard

Fail Hard - rewelacyjna gra mobilna stworzona z myślą o posiadaczach urządzeń z systemem Android. Jeśli lubicie oglądać popularne faile i sami chcielibyście wcielić się w ich bohaterów ale bez uszczerbku na zdrowiu to gra Fail Hard jest właśnie dla Was. Studio Fingersoft zadbało o to, byśmy nie nudzili się nawet przez chwilę. Nasze zadanie polega wcieleniu się w rolę początkującego kaskadera i wykonywanie coraz to bardziej skomplikowanych tricków.

Za zdobyte w czasie rozgrywki monety możemy ulepszać i kupować nowy sprzęt, który pozwoli nam w wykonywaniu jeszcze bardziej ekstremalnych ewolucji. Te zaś zapewnią miejsce na samym szczycie w świecie show biznesu. Warto dodać, że sterowanie w grze opracowane zostało specjalnie pod kątem ekranów dotykowych, co w znacznym stopniu ułatwia samą rozgrywkę. Oprawa audio-wizualna, choć prosta, przykuwa uwagę i nie męczy podczas zabawy. Fail Hard to doskonały tytuł zarówno dla fanów upadków, jak również dla tych, którzy chcą po prostu na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Fail Hard