Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dumb Ways to Die

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Metro Trains
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.09.2014
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 182

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die to świetna gra mobilna stworzona na podstawie animacji komputerowej pod tym samym tytułem. Całość miała za zadanie wspomagać kampanię społeczną dotyczącą ostrożnego zachowania na co dzień w celu uniknięcie przypadkowych obrażeń lub śmierci. Gracz ma za zadanie uciekać przed śmiercią, która czai się niemal za każdym rogiem. Do wykonania jest szereg różnorakich, mniej lub bardziej skomplikowanych misji.

W większości rozgrywka polega na szybkim reagowaniu na to, co dzieje się wokół nas: nadjeżdżający pociąg, różnego rodzaju chemiczne substancje trujące, niebezpieczeństwa w postaci pożaru czy ruchliwych ulic. Gra utrzymana jest w wesołej konwencji kreskówkowej. Nie zabrakło tutaj także świetnej ścieżki dźwiękowej, która momentami potrafi rozbawić do łez. Dumb Ways to Die to gra, która przypadnie do gustu zarówno nieco bardziej doświadczonym graczom, jak również tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie elektronicznej rozrywki. Potrafi wciągnąć nawet na długie godziny!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Dumb Ways to DieZręcznościowe