Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crazy Xmas Jewel

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Amigo Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.04.2014
Rozmiar: 11.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 205

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Crazy Xmas Jewel

Crazy Xmas Jewel od Amigo Games to wciągająca gra logiczno-zręcznościowa typu mach3. To tej popularnej ostatnio kategorii należy między innymi hitowa Candy Crush Saga. Całość jest niezwykle prosta w założeniu, niemniej jednak rozgrywka wymaga od gracza, by ten wykazał się ponadprzeciętnym refleksem oraz niebywałym sprytem i logicznym myśleniem. Nasze zadanie polega na  łączeniu ze sobą kryształków w grupy (co najmniej 3 kryształy tego samego koloru). Po ich połączeniu, zostają usuwane z planszy. Jeśli pozbędziemy się wszystkich, wygrywamy! Brzmi banalnie.

Niemniej jednak z poziomu na poziom gra staje się coraz bardziej wymagająca. Warto wspomnieć, że mamy tutaj do czynienia z różnego rodzaju power-up'ami, które zdobywamy za zniszczenie jak największej ilości kryształów na raz. Crazy Xmas Jewel, jak sama nazwa wskazuje, utrzymana jest w klimacie świątecznym. Nie zabraknie także wysokiej jakości grafiki oraz oprawy dźwiękowej. Gra doskonale nadaje się na krótką przerwę w pracy, w szkole czy w czasie podróży. Wersja TRIAL pozwala na pięciokrotne, darmowe jej uruchomienie.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crazy Xmas Jewel