Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crazy Dentist - Fun games 1.0

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: 6677g.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 253

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Crazy Dentist - Fun games

Raczej nikt z nas nie lubi chodzić do dentysty. Często na samą myśl o borowaniu wielu robi się słabo. A co, gdybyśmy to właśnie my mogli wcielić się w rolę likwidatora kamienia nazębnego i próchnicy? Dzięki Crazy Dentist - Fun games jest to możliwe!

Aplikacja pozwala na zabawę jako szalony dentysta. Naszym zadaniem jest przyjąć jak największą liczbę klientów i relatywnie szybkim czasie uporać się z ich problemami dotyczącymi zębów. Do dyspozycji dostajemy szereg najważniejszych narzędzi dentystycznych, z których musimy wybrać te najodpowiedniejsze do danego zabiegu i wykazać się niezwykłą precyzją.

Czy dasz radę zostać szalonym dentystą? Przekonaj się!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 i wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crazy Dentist - Fun games