Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bubbles & Unicorns 2 FREE

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: 7LEVELS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.04.2015
Rozmiar: 25.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 123

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bubbles & Unicorns 2 FREE

Jednorożce to stworzenia, których nie da się nie lubić. Podobnie jest z tymi, które spotkamy w grze o nazwie Bubbles & Unicorns 2 FREE. Ta przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Andorid. Jej druga już odsłona podbija serca fanów gier logiczno-zręcznościowych. Niezwykle kolorowa i przyciągająca uwagę oprawa graficzna, świetne animacje i miły dla ucha podkład dźwiękowy to dopiero początek. Najważniejsza bowiem jest sama rozgrywka.

Celem gry jest zestrzelenie jak największej ilości kolorowych kulek przed upływem wyznaczonego limitu czasowego. Aby tego dokonać, nasz bohater - tytułowy jednorożec używając specjalnej armaty wystrzeliwuje kule tak, by te łączyły się z innymi w tym samym kolorze. Po połączeniu co najmniej trzech - te ulegają zniszczeniu. Z pozoru wydaje się proste. Niemniej jednak z poziomu na poziom gra staje się coraz bardziej wymagająca. Bubbles & Unicorns 2 FREE oferuje łącznie ponad 45 zróżnicowanych leveli oraz całe mnóstwo ciekawych power-up'ów. Dzięki temu może dostarczyć nam rozrywki nawet na długie godziny.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bubbles & Unicorns 2 FREE