Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bubble Worlds 1.9

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Hapoga
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 456

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bubble Worlds

bubbleworlds1Bubble Worlds to gra, która należy do jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gatunków gier logiczno-arcade popularnie nazywanych kulki albo bubble. Jej celem jest wystrzeliwanie kulki o danym kolorze w miejsce, gdzie znajdują się podobne. Po połączeniu kilku takich samych kulek są one likwidowane. Naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich kulek na planszy w określonym czasie. Gra z poziomu na poziom staje się co raz trudniejsza. Niemniej jednak na początku gracz zostaje wprowadzony w zasady rozgrywki i serwowane mu są nieco prostsze zadanie.

Za przejście każdego z poziomów możemy uzyskać odpowiednią ilość punktów, które przekładają się na zdobycie od jeden do trzech gwiazdek. Nie wolna zapomnieć, że Bubble Worlds to także oferuje niezwykle intuicyjny system sterowanie, który zoptymalizowany został pod kątem ekranów dotykowych. Łącznie do dyspozycji otrzymamy aż 180 poziomów oraz pięć różnych światów (leśny, zimowy, górksi, itd.). Gra naprawdę potrafi wciągnąć na długie godziny!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bubble Worlds