Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bruce Lee: Enter The Game

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Hibernum Creations
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: zależnie
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 163

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Bruce Lee: Enter The Game

Bruce Lee to obecnie legendarna już postać. Bohater wielu filmów, a od jakiego czasu także gier wideo. Już teraz wszyscy fani mistrza kung fu mogą cieszyć się najnowszą produkcją studia Hibernum Creations, grą Bruce Lee: Enter The Game. Całość stworzona została z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android. Jako gracz, wcielamy się w postać tytułowego bohatera i walczymy z setkami napotkanych po drodze złych charakterów. Co jakiś czas przyjdzie nam zmierzyć się z bossem. Wygrana może nie być taka łatwa.

Niemniej jednak w zwycięskich walkach pomogą nam napotykane po drodze przedmioty, możliwość ulepszania naszych umiejętności oraz różnego rodzaju power-up'y. Gra dodatkowo opatrzona została świetną, kreskówkową grafiką i niezwykle płynną animacją. Smaczku dodają także realistyczne odgłosy walki. Naszymi wynikami możemy dodatkowo pochwalić się umieszczając je na internetowej tablicy rekordów. Bruce Lee: Enter The Game to tytuł, w który zagrać powinien każdy fan klasycznych bijatyk rodem z lat 90-tych XX wieku. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bruce Lee: Enter The Game