Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BRICKS BREAKER - FRIENDS

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: WeGo Interactive Co., LTD
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.04.2014
Rozmiar: 40.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 183

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - BRICKS BREAKER - FRIENDS

BRICKS BREAKER - FRIENDS studia WeGo Interactive to typowa gra z kategorii arcade stworzona na styl hitów z lat 90-tych XX wieku. Niemniej jednak całość została gruntownie odświeżona, okraszona współczesną grafiką z licznymi spektakularnymi efektami wizualnymi oraz mnóstwem ulepszeń i power-up'ów. Rozgrywka przypomina nieco klasycznego Arkanoida.

Twórcy zadbali jednak o to, by gra była znacznie bardziej urozmaicona. I tak, mamy tutaj do czynienia między innymi z dodatkowymi power-up'ami w postaci kilku piłek na raz, bomb rozwalających wiele bloków jednocześnie, możliwość wyboru postaci (każda posiada zróżnicowane zdolności - siła, szybkość, większa szansa na combo, itd). Ponadto po zakończeniu rozgrywki nasz wynik możemy opublikować online, by pochwalić się nim wśród swoich znajomych. BRICKS BREAKER - FRIENDS dzięki wysokiej jakości grafiki doskonale sprawdza się także na tabletach, które wyposażone zostały w duże ekrany HD. Prezentowany tytuł to świetny przerywnik w czasie pracy, nauki czy podczas podróży.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: BRICKS BREAKER - FRIENDS