Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bird Climb

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: BoomBit Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2015
Rozmiar: 24.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bird Climb

Bird Climb to niezwykle prosta w rozgrywce, ale jednocześnie bardzo wciągająca gra zręcznościowa stworzona specjalnie na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Jej idea jest banalnie prosta - należy bowiem wspiąć się sterowanym przez nas ptakiem jak najwyżej. Z pozoru wydaje się banalne. Niemniej jedna twórcy gry znacząco nam to utrudniają stosując różnego rodzaju "przeszkadzajki". Sterujemy za pomocą jednego palca klikając w ekran. Im szybciej klikamy, tym szybciej nasz ptak "wspina" się po drzewie.

Naszym zadaniem jest wspiąć się na szczyt przed naszym konkurentem. Dzięki trybowi multiplayer możemy rywalizować z graczami z całego świata. Wystarczy aktywne połączenie z Internetem. Oprawa audiowizualna jest niezwykle prosta, co dodaje uroku prezentowanemu tytułowi i dodatkowo nie obciąża naszego urządzenia. Bird Climb to godziny dobrej zabawy zarówno w gronie przyjaciół, jak również w czasie krótkiej przerwy w pracy czy w szkole. Gwarantujemy, że nie będziesz mógł oderwać się od telefonu!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bird Climb