Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Benji Bananas 1.1

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Fingersoft
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 18.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 350

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Benji Bananas

benji1Benji Bananas to pełna humoru i szybkiej akcji gra zręcznościowa. Gracz wciela się w rolę małpki Benji, która przeskakując z liany na lianę musi dotrzeć jak najszybciej w określone miejsce. Po drodze może zbierać banany, które powodują wzrost sprawności i dają możliwość wykupowania różnego rodzaju ulepszeń i power-up'ów.

Całość zaś okraszona została świetną grafiką oraz realistycznym dźwiękiem. Benji Bananas osadzona została w klimacie kreskówkowym przez co może spodobać się także nieco młodszym graczom. Poza fantastyczną akcją, rozrywkę zapewnią nam dodatkowo zaimplementowane w grze rzeczy. Mamy tutaj możliwość przebierania małpki w wykupione wcześniej stroje czy chwalenie się uzyskanymi wynikami swoim znajomym.

Sama rozgrywka na pewno nie znudzi się przez wiele godzin. To przede wszystkim przez zastosowanie kilku różnych scenerii (ruiny świątyni, wodospad, dżungla), specjalne ulepszenia (odrzutowa siła, moc chili, lot orła) oraz kilka rodzajów lian (winorośle, węże, płonące liany).

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Benji Bananas