Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bad Piggies 1.3

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio Mobile Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 320

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Bad Piggies

Bad Piggies to kolejny, po serii Angry Birds przebój firmy Rovio. Tym razem jednak nie chodzi o wystrzeliwanie zezłoszczonych ptaków i niszczenie twierdzy stworzonej przez złowrogie prosiaki.

W Bad Piggies pomagamy świnką przedostać się z jednego końca planszy na drugi używając udostępnionych nam do tego celu komponentów. To z nich właśnie musimy zbudować pojazd, który naszym zdaniem dojedzie bezpiecznie do końca, pokonując przy tym wszystkie nierówności terenu i zastawione pułapki. Początkowo gra może wydawać się prosta, jednak z levelu na level ukształtowanie terenu staje się co raz cięższe.

Co ciekawe, z dostępnych części możemy budować różnego rodzaju maszyny i pokonywać plansze na kilka sposobów. Prezentowana gra to między innymi:
- aż 120 zróżnicowanych leveli,
- 21 dodatkowych plansz, które możemy odblokować za zdobyte w grze gwiazdki,
- darmowe aktualizacje,
- 8 plansz typu sandbox, które pozwolą popuścić wodzę naszej fantazji,
- 35 różnych komponentów, z których możemy budować maszyny!

To wszystko okraszone zostało niezłą grafiką oraz zabawnym soundtrackiem.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bad Piggies