Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Animal Escape Free - Fun Games

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Fun Games For Free
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 31,0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 216

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Animal Escape Free - Fun Games

Animal Escape Free - Fun Games to wciągająca, pełna humoru i przede wszystkim dynamiczna gra, która przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym fanom elektronicznej rozrywki. Całość stworzona została specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. Zadanie gracza jest proste - wcielając się w jedno ze zwierząt mieszkających w wiejskiej zagrodzie, należy jak najszybciej uciec przed szalonym farmerem, który ni stąd, ni zowąd postanowił nas zabić!

Podczas gry z pewnością nie będziemy się nudzić. To przede wszystkim zasługa zróżnicowanych poziomów, czy możliwości zbierania i wykorzystywania różnego rodzaju power-up'ów. Animal Escape Free - Fun Games poza humorem i dynamiczną rozgrywką oferuje również wysokiej jakości oprawę audiowizualną. Warto także dodać, że po zakończeniu rozgrywki możemy pochwalić się osiągniętym wynikiem na wirtualnej tablicy internetowej, jak również na łamach portalu Facebook.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Animal Escape Free - Fun Games