Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Angry Birds Friends

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: Rovio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.05.2013
System operacyjny: Android 2.2 Froyo, 2.3 Gingerbread, 3.0 Honeycomb
Liczba pobrań: 865

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Angry Birds Friends

Angry Birds - tego tytułu dziś już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z najpopularniejszych serii na smartfony nie tylko systemem Android. Odkąd na rynku pojawiła się pierwsza odsłona tej niezwykle zabawnej gry logiczno-zręcznościowej minęło trochę czasu.

Dziś prezentujemy Wam kolejną część o podtytule Friends. Ta nowa, darmowa gra pozwoli graczom cieszyć się w pełni darmową rozgrywką wieloosobową tam, gdzie tylko będą chcieli! Dzięki Angry Birds FRIENDS możesz rzucić wyzwanie każdemu znajomemu na Facebooku i stanąć z nim w szranki udowadniając, że to właśnie Ty jesteś mistrzem wystrzeliwania wkurzonych ptaków i rozganiania niechcianych prosiaków! ab_fr_lCo ważne, gra zaoferuje aktualizację postępów rozgrywki na bieżąco, wiec jeśli turniej zostanie przerwany, każdy będzie mógł go wznowić w wybranym przez siebie miejscu i czasie.

Angry Birds FRIENS zaoferuje ponadto:
- cotygodniowe turnieje otwarte z nagrodami,
- możliwość rzucania wyzwań znajomym na Facebooku i rywalizacja o medale,
- codziennie nowa pula nagród,
- dostęp do czterech klasycznych wspomagaczy znany z poprzednich część + jeden dodatkowy,
- automatyczna synchronizacja z wersją Facebookową,
- dodatkowo cztery ptasie monety dla każdego, kto ukończy samouczek.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Angry Birds Friends