Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

2 Player Reactor

Kategoria: Zręcznościowe
Producent: cool cherry trees
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.02.2015
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 143

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - 2 Player Reactor

2 Player Reactor to niezwykle pomysłowa i przede wszystkim prosta gra mobilna w stylu multiplayer na jednym urządzeniu. Całość pomimo prostej oprawy graficznej i z pozoru niewymagającym zadaniom jest niezwykle wciągająca. Gra składa się z szeregu mini-gier, w których udział zawsze bierze dwóch graczy (ekran smartfona lub tabletu podzielony jest na dwie części). Wygrywa ten, kto pierwszy udzieli trafnej odpowiedzi klikając w ekran. Większość mini-gier polega na pytaniach TAK/NIE.

Są jednak takie, które poddadzą próbie naszą spostrzegawczość (kto pierwszy zobaczy daną figurę geometryczną, kto pierwszy rozpozna flagę państwa, itd). Całość doskonale sprawdza się podczas długich zimowych wieczorów, jak również w czasie imprezy czy chociażby przerwy między lekcjami lub zajęciami. 2 Player Reactor to niezwykle wciągająca i, co ważne, darmowa gra na urządzenia z systemem Android, która może zrewolucjonizować system rozgrywki multiplayer (brak konieczności łączenia się z siecią lub posiadania dodatkowych urządzeń).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 1.6 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: 2 Player Reactor