Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Trial Xtreme 4

Kategoria: Wyścigi
Producent: Deemedya
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 10.02.2015
Rozmiar: 162.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 180

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4 to jedna z najlepszych gier motorowych na urządzenia mobilne z systemem Android. Całość stworzona została przede wszystkim z myślą o fanach motocykli trialowych oraz sportów ekstremalnych. Niemniej jednak, każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. Trial Xtreme 4 wciąga bez reszty! To przede wszystkim zasługa świetnej oprawy audio-wizualnej i doskonale odwzorowanej fizyki. Ponadto do dyspozycji gracza oddanych zostało kilka trybów rozgrywki oraz dziesiątki zróżnicowanych poziomów, na których przyjdzie nam się zmierzyć z czasem, z przeciwnikami sterowanymi przez komputer lub z innymi graczami.

Wśród najpopularniejszych trybów nalazły się:

- EXTREME TOURNAMENTS ARENA,
- EXTREME DUELS,
- EXTREME COURSES,

- SPONSORSHIP DEALS.

Każdy z nich oferuje inny rodzaj rozgrywki. Całość pozwoli na dziesiątki godzin wyśmienitej zabawy. Warto dodać, że gra jest dość rozbudowana i zajmuje sporo miejsca w pamięci urządzenia. Dlatego też proponujemy pobierać ją na nieco nowsze smartfony i tablety z co najmniej dwurdzeniowymi procesorami. Jesteście gotowi podjąć wyzwanie rzucone przez twórców Trial Xtreme 4?

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Trial Xtreme 4