Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tail Drift

Kategoria: Wyścigi
Producent: Right Pedal Studios Publishing
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 19.05.2015
Rozmiar: 79.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 110

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Tail Drift

Tail Drift to świetnie wykonana gra stworzona specjalnie z myślą o miłośnikach wyścigów arcade posiadających urządzenia mobilne z systemem Android. Tym razem jednak nie zasiądziemy za kierownicą sportowego bolidu, czy stuninogowanego auta, a za sterami samolotu, by stawić czoła zarówno wymagającym przeciwnikom, jak również różnego rodzaju przeszkodom porozrzucanym na trasie wyścigu. Fizyka gry pozwala nam na różnego rodzaju ewolucje. Zaś oprawa audio-wizualna momentami zapiera dech w piersi!

Twórcy do naszej dyspozycji oddali łącznie aż trzy tryby (Classic, Time Trial, Time Extension) z 27 unikalnymi wyzwaniami. W czasie gry zasiądziemy za sterami aż ośmiu różnych maszyn, ścigając się na siedmiu przepięknie narysowanych trasach. Nie zabrakło tutaj także kilku rodzajów power-up'ów, które dodatkowo urozmaicają rozgrywkę. Warto dodać, że gra obsługuje tabele rekordów Google Play (możliwość sprawdzania i porównywania wyników innych graczy z całego świata) oraz listę achieevementów (tych dostępnych jest łącznie 13).


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tail Drift