Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Street Racing 3D FREE

Kategoria: Wyścigi
Producent: 7LEVELS
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2015
Rozmiar: 9.5 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 134

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Street Racing 3D FREE


Opis - Street Racing 3D FREE

Jeśli w Twoich żyłach zamiast krwi płynie wysokooktanowe paliwo, a bez adrenaliny nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować to z pewnością zainteresuje Cię najnowsza propozycja studia 7LEVELS. Chodzi tutaj o grę mobilną o nazwie Street Racing 3D. Ta rzecz jasna dostępna jest całkowicie za darmo. Tytuł stworzony został z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android.

Jako główny bohater zasiądziesz za kierownicą niezwykle szybki, stuningowanych samochodów, które pozwolą Ci na rywalizację z najszybszymi kierowcami w mieście. Do wyboru mamy kilka lokalizacji: San Francisco, Paryż oraz Tokio. Twórcy gry postarali się o to, by model jazdy był bliski rzeczywistemu. Ponadto oprawa audio-wizualna stoi tutaj na najwyższym poziomie. Do podstawowych zalet gry należą:

- 3 różnorodne lokalizacje,
- łącznie 9 superszybkich samochodów,
- wysokiej jakości grafika 3D renderowana przy użyciu silnika Unity,
- realistyczny model jazdy,
- wiele godzin porywającej rozgrywki w kilku trybach.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.0.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Street Racing 3D FREE