Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RC Racing Rival

Kategoria: Wyścigi
Producent: you liansheng
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 26.05.2015
Rozmiar: 26.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 150

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - RC Racing Rival

Gry wyścigowe zazwyczaj kojarzą nam się z Formułą 1, rajdami WRC lub nocnymi wyścigami po mieście rodem z Need For Speed. Jest jeszcze jedna kategoria aut, która z powodzeniem sprawdza się w grach. Mowa rzecz jasna o niewielkich samochodach zdalnie sterowanych. Tego typu pojazdy znajdziemy właśnie w grze RC Racing Rival. Ta stworzona została z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych z systemem Android. Poza zapierającą dech w piersiach oprawą graficzną oraz szeregiem trybów rozgrywki mamy tutaj także do czynienia ze świetnie odwzorowaną fizyką jazdy, kilkoma zróżnicowanymi torami oraz zmiennymi warunkami pogodowymi.

Warto dodać, że RC Racing Rival skierowana jest do posiadaczy nieco nowszych smartfonów i tabletów. To z uwagi na jej wymagania sprzętowe spowodowane dopracowaną grafiką i ilością dostępnych elementów. Ga doskonale wygląda także po odpaleniu jej na przykład na telewizorze. RC Racing Rival to długie godziny świetnej, emocjonującej rywalizacji nie tylko dla fanów gier wyścigowych. 


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: RC Racing Rival