Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Powerboat Racing 3D

Kategoria: Wyścigi
Producent: Doodle Mobile Ltd.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.06.2014
Rozmiar: 16.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 394

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Powerboat Racing 3D

Jeśli mowa o grach wyścigowych, najczęściej na myśl przychodzą nam te z samochodami w roli głównej. Na rynku jednak coraz częściej zaczynają pojawiać się bardzo dobre produkcje, gdzie zasiadamy ze sterami innych, niż auta maszyn. Nie inaczej jest w przypadku Powerboat Racing 3D. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tutaj do czynienia z wyścigami bardzo szybkich łodzi motorowych. Całość została dodatkowo okraszona przepiękną grafiką 3D, realistycznymi efektami dźwiękowymi oraz bardzo dobrze oddaną fizyką jazdy.

Twórcy do naszej dyspozycji oddali między innymi aż 8 rodzajów mistrzostw, gdzie weźmiemy udział w ponad 40 różnych wyścigach. Nie zabrakło także możliwości kupowania nowych oraz ulepszania posiadanych już łodzi, by stawały się one jeszcze szybsze. Ponadto gra zaoferuje tryb multiplayer, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się online z przeciwnikami z całego świata, a nasze wyniki opublikowane zostaną na specjalnej internetowej tablicy. Do wyboru są dwa tryby sterowania - za pomocą umieszczonych na ekranie dotykowym ikon oznaczających kierunki, gaz oraz hamulec, jak również poprzez przechył urządzenia.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Powerboat Racing 3D