Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SimCity BuildIt

Kategoria: Symulatory
Producent: Electronic Arts
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 13.01.2015
Rozmiar: 221.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 186

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - SimCity BuildIt

SimCity to jedna z najpopularniejszych na świecie serii gier strategiczno-ekonomicznych. Już teraz dostępna także na urządzenia mobilne z systemem Android jako SimCity BuildIt!

Niezaprzeczalne zalety tytułu od Electronic Arts to z pewnością zapierające dech w piersiach oprawa audio-wizualna, ogrom opcji do wybory oraz całe mnóstwo możliwości podczas konstruowania własnego miasta. Niezwykle realistyczna grafika 3D pozwala nam oglądać nasze miasto w perspektywie 360 stopni (obracanie, zmiana kąta, przybliżanie), a szczegółowe tekstury robią ogromne wrażenie.

Nasze zadanie polega na zbudowaniu nowego miasta praktycznie od zera, rozbudowaniu go do pokaźnych rozmiarów, dbanie o zadowolenie i bezpieczeństwo wszystkich jego mieszkańców oraz zapewnianie im najpotrzebniejszych środków do życia. Z pozoru wydaje się proste, ale z czasem gra staje się coraz trudniejsza. To za sprawą licznych kataklizmów, awarii czy chociażby nieoczekiwanych wizyt kosmitów. Czy jesteś w stanie podjąć wyzwanie i zbudować własne imperium?


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: SimCity BuildItSymulatory