Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ambulance Rescue Simulator 3D

Kategoria: Symulatory
Producent: Tapinator
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 22.12.2014
Rozmiar: 46.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 241

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Ambulance Rescue Simulator 3D

Bycie kierowcą karetki to zapewne marzenie z dzieciństwa wielu z Was. Już teraz możecie je spełnić i to nie ruszając się z fotela! Wystarczy pobrać darmową grę mobilną o nazwie Ambulance Rescue Simulator 3D, aby poczuć adrenalinę i emocje, które towarzyszą w trakcie prowadzenia ambulansu. Gra została okraszona przepiękną, realistyczną grafiką 3D oraz wysokiej jakości efektami dźwiękowymi. Wszystko to sprawia, że możemy poczuć się, jak za kierownicą prawdziwej karetki.

Nasze zadanie jest proste! Przed nami stoi szereg misji, w których musimy jak najszybciej dotrzeć na miejsce wypadku, by pomóc rannym ludziom. Zaczynamy od prostych misji na przedmieściach, by potem wykonywać coraz to trudniejsze zadania w centrum ruchliwego miasta. Czy uda Wam się dotrzeć na czas i uratować wszystkich poszkodowanych? Zadanie nie będzie łatwe! Gra zaoferuje nam między innymi:

- ponad 20 zróżnicowanych poziomów,
- trzy rodzaje ambulansów,
- niezwykle realistyczne miejskie otoczenie,
- realistyczna fizyka i model jazdy,
- wygodny system sterowania.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ambulance Rescue Simulator 3DSymulatory