Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zombie Chase 2

Kategoria: Strategiczne
Producent: Amigo Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.05.2014
Rozmiar: 16.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 238

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Zombie Chase 2


Opis - Zombie Chase 2

Zombie to temat przewodni wielu gier. Zarówno tych mobilnych, jak i pecetowych. A co jeśli połączyć zombie z Dzikim Zachodem? Powstanie wybuchowa mieszanka. Taka właśnie jest nowa gra spod skrzydeł Amigo Games o nazwie Zombie Chase 2. Całość została stworzona specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z system Android. Zombie Chase 2 należy do dość popularnej kategorii tower defense. Nasze zadanie jest proste - musimy za pomocą różnych dostępnych broni niszczyć hordy nadciągających ze wszystkich stron, żądnych krwi zombiaków.

Gra oferuje mnóstwo zróżnicowanych poziomów. Te z biegiem czasu stają się coraz bardziej wymagające. Niemniej jednak do naszej dyspozycji zostaje oddana coraz to mocniejsza broń. Począwszy od zwykłego kija, przez rewolwer, aż po strzelbę oraz bomby. Gra dodatkowo okraszona została zabawną, kreskówkową grafiką, która cieszy oko podczas rozgrywki.

Uwaga:

Wersja demonstracyjna pozwala na pięciokrotne darmowe uruchomienie aplikacji. 

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zombie Chase 2