Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Township

Kategoria: Strategiczne
Producent: Playrix Games
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 09.06.2015
Rozmiar: 76.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 150

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Township

Gry strategiczne oraz strategiczno-ekonomiczne jeszcze do niedawna były domeną komputerów PC. Od jakiegoś jednak czasu z mniejszym lub większym powodzeniem pojawiają się także na urządzenia mobilne. Jedną z ciekawszych tego typu propozycji dla posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem Android z pewnością będzie Township od studia Playrix Games. Gra ta doskonale łączy ze sobą elementy ekonomiczne ze strategią. Co więcej osadzona jest w klimacie miejsko-wiejskim. Co to oznacza? Naszym zadaniem jest rozwijanie zarówno struktur miejskich, jak również tych związanych z hodowlą zwierząt i uprawą roli na wsi.

Twórcy obiecują, że gracza ogranicza tutaj wyłącznie jego wyobraźnia! Całość została dodatkowo opatrzona świetną grafiką i miłymi dla ucha efektami dźwiękowymi. Township to dziesiątki godzin rozrywki w naszym smartfonie. Nie czekaj i już teraz zacznij rozwijać własne miasto, które z czasem przerodzi się w tętniącą życiem aglomerację lub stwórz niepowtarzalną farmę, hoduj zwierzęta i uprawiaj dziesiątki rodzajów roślin!


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Township