Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Walking Dead: No Man's Land

Kategoria: Strategiczne
Producent: Next Games
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 28.12.2015
Rozmiar: Ok. 400 MB
System operacyjny: Android 4.1 Jelly Bean, 4.2 Jelly Bean
Liczba pobrań: 142

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Wymagania sprzętowe - The Walking Dead: No Man's Land

Android 4.1 lub nowszy
Opis - The Walking Dead: No Man's Land
The Walking Dead: No Man's Land to wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Google Android oraz Apple iOS, strategiczna gra turowa z elementami RPG. Gra stanowi dść luźną adaptację niezwykle popularnego na całym świecie serialu The Walking Dead. W Polsce serial ten znany jest pod tytułem Żywe Trupy. 

Gra została stworzona przez studio Next Games i jest dostępna w pełni za darmo, choć nie zabrakło tzw. mikropłatności obecnych w grze. Na szczęście, nie są one wymagane do ukończenia wszystkich epizodów. Podobnie jak w serialu i komiksie, akcja gry The Walking Dead: No Man's Land przenosi nas do świata, w której cywilizację ludzką oraz samych ludzi zniszczył wybuch ogromnej epidemii. Większość istnień zamieniła się w tytułowe Żywe Trupy lub zwane potocznie „Szwędacze”, bohaterowie zaś starają się przetrwać szukając pożywienia, uzbrojenia i innych ocalałych. 

Na początku gry spotykamy samego Daryla Dixona, zaś postacie bohaterów mocno przypominają aktorów znanych z serialu. Nawet motyw muzyczny od razu przypomina czołówkę z ulubionych odcinków. Cała kampania została podzielona na epizody, te zaś na poszczególne wyzwania. Całość wygląda jak seria odcinków, dzięki czemu możemy się wczuć w rolę swoich bohaterów. Podczas gry możemy odwiedzić wiele ciekawych i zróżnicowanych lokacji, zaś same zadania się ciekawe i niespotykane. Pod względem rozgrywki, mamy do czynienia z klasyczną strategią turową, podczas której kierujemy niewielkim oddziałem ludzi – zazwyczaj 2- lub 3-osobowym - walczących z hordami wygłodniałych zombie. 

Z pozoru proste zadanie może przerodzić się w koszmar, gdy liczba zombiaków zwiększy się. Wtedy szwędacze z łatwością otoczą gracza, który zostanie ciężko ranny lub zginie. Pomiędzy zadaniami zajmujemy się naszą bazą, tj. jej rozbudową, udoskonalaniem, zarządzaniem itp. Musimy konstruować nowe budynki, gromadzić zapasy szkolić ocalałych, udoskonalać broń itp. Decyzje podjęte w tym trybie mają bezpośrednie przełożenie na skład i wyposażenie ekip, które następnie zabieramy na misje. W The Walking Dead: No Man's Land nie ma szczęśliwych zakończeń. 

Śmierć bohatera jest ostateczna, zaś niepełna drużyna musi zostać uzupełniona nowym ocalałym. Bardzo często będziemy musieli podjąć decyzję o ucieczce, a to wiąże się z zostawieniem jednego z bohaterów za sobą – skutkiem może być poważne zranienie lub śmierć. Każdego z bohaterów możemy szkolić i wyposażać w broń. Istnieją również grupy ocalałych np. myśliwi, strzelcy, komandosi, skauci itp. Każda z grup posiada unikalne umiejętności. Skauci świetnie radzą sobie z mocnymi przeciwnikami, ale walczą w krótkim dystansie i mogą zostać szybko zranieni, gdy wpadną w większą grupę umarlaków. Myśliwi potrafią zastrzelić kilku przeciwników jednocześnie, ale hałas przyciąga większą grupę zombie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: The Walking Dead: No Man's Land