Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Hospital

Kategoria: Strategiczne
Producent: Amigo Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.04.2014
Rozmiar: 13.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 201

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Pocket Hospital

Jeżeli odkryłeś w sobie zdolności menadżerskie i jednocześnie chciałbyś pomagać ludziom to mamy dla Ciebie propozycję - mobilną grę Pocket Hospital, która stworzona została specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Tytuł ten należy to kategorii time managment. Całość wymaga od użytkownika, by ten wykazał się logicznym myśleniem, zdolnością szybkiego podejmowania decyzji i planowaniem. Nasze zadanie polega na objęciu opieki nad niewielkim szpitalem.

Musimy zarządzać nim tak, by skutecznie wyleczyć coraz większą liczbę pojawiających się pacjentów (odsyłanie ich do odpowiednich gabinetów, dbanie o komfort w poczekalni, zapewnianie potrzebnych wygód). Celem jest objęcie stanowiska menadżera dużego szpitala miejskiego. Czy jesteś w stanie podołać zadaniu? Pocket Hospital to także miła dla oka, kreskówkowa grafika. Gra dodatkowo nie ma dużych wymagań sprzętowych, więc spokojnie można ją instalować nawet na nieco starszych urządzeniach. Wersja TRIAL pozwala na pięciokrotne, darmowe uruchomienie tytułu.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Pocket Hospital