Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monster Mania - Tower Strikes

Kategoria: Strategiczne
Producent: Toccata Technologies Inc.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 09.07.2014
Rozmiar: 25.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 260

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Monster Mania - Tower Strikes

Gry typu tower defence należą do najpopularniejszych w świecie mobilnej rozrywki. Świetnym reprezentantem tego gatunku bez wątpienia jest Monster Mania - Tower Strikes. Gra poza charakterystycznymi dla gatunku tower defence elementami posiada także znamiona gier arcade, akcji oraz strzelanki. To wybuchowe połączenie sprawia, że gracz nie nudzi się przez długi godziny. Dodatkowo świetna oprawa audiowizualna sprawia, że całość jest niezwykle miła dla oka i ucha. Rozgrywka polega na obronie ruchomej twierdzy poprzez jak ostrzał wroga z różnego rodzaju broni.

Liczą się tutaj przede wszystkim: zdolność strategicznego planowania, spostrzegawczość oraz spryt. Do wyboru mamy kilka trybów rozgrywki. Twórcy zaoferowali łącznie ponad 50 poziomów do odblokowania, całą masę power-up'ów i ulepszeń oraz dziesiątki zróżnicowanych rodzajów przeciwników i całą masę wymyślnego oręża. Monster Mania - Tower Strikes zapewni długie godziny doskonałej rozrywki zarówno początkującym, jak również tym nieco bardziej hardocorwym graczom.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Monster Mania - Tower Strikes

dodał: ~Karol , 17.08.2014

Nie Wiem Czy Fajna Zaraz Ją sciągnę