Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zgadnij, jaki to piłkarz 2.0

Kategoria: Sportowe
Producent: GameLike
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 388

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Zgadnij, jaki to piłkarz

zgadnij1Zgadnij, jaki to piłkarz to gra, która spodoba się przede wszystkim fanom footballu. Ten prosty, ale jednocześnie wciągający quiz umili wolny czas i rozkręci niejedną imprezę! Chcesz pochwalić się swoją wiedzą dotyczącą piłki nożnej lub sprawdzić się, konkurując z kolegami? Nic prostszego!

Zgadnij, jaki to piłkarz obsługuje język polski, przez co rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza. Znajdziemy tutaj kilka trybów. Naszymi wynikami możemy pochwalić się, publikując je na ogólnodostępnej tablicy. Zaproś znajomych do wspólnej zabawy i sprawdź kto z Was posiada największą wiedzę dotyczącą najlepszych piłkarzy z całego świata!

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zgadnij, jaki to piłkarz