Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WGT Golf Mobile

Kategoria: Sportowe
Producent: WGT inc.
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 18.02.2015
Rozmiar: 45.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 111

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - WGT Golf Mobile

Gra w golfa od lat uważana jest za rozrywkę dla elit. Jeśli chciałbyś jej spróbować, ale nie stać Cie na drogi zestaw kijów golfowych lub po prostu w Twojej okolicy brakuje odpowiedniego pola do gry to wystarczy, że pobierzesz darmową grę mobilną o nazwie WGT Golf Mobile. Ta przeznaczona jest dla posiadaczy smartfonów oraz tabletów z systemem Android. Jej podstawowe zalety to świetna oprawa audiowizualna, rewelacyjna fizyka oraz całe mnóstwo trybów rozgrywki.

O jej wysokim poziomie mogą świadczyć miliony pobrań oraz świetne recenzje wystawiane przez poważane serwisy branżowe. Łącznie do odblokowania mamy aż 15 pól golfowych o z różnicowanym poziomie trudności. Ponadto przyjdzie nam się zmierzyć z największymi sławami golfa. Zagrać możemy także z przyjaciółmi w proponowanym przez twórców trybie multiplayer. WGT Golf Mobile to wiele godzin niezapomnianej rozrywki i szalonej rywalizacji w najpiękniejszych zakątkach globu. Do najpopularniejszych trybów rozgrywki oferowanych w prezentowanej grze zaliczyć możemy miedzy innymi: full 18-hole, 9-hole, head-to-head oraz hole-in-one.


Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.1 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: WGT Golf Mobile