Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Top Eleven Manager 2.6

Kategoria: Sportowe
Producent: Nordeus
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 05.06.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 989

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.
Opis - Top Eleven Manager

topelev1Zawsze marzyłeś, by zostać managerem znanej drużyny piłkarskiej? Jeśli tak to teraz dzięki grze Top Eleven Manager Twoje marzenia mogą się spełnić! Zbuduj, wytrenuj i poprowadź do zwycięstwa swoją jedenastkę wspaniałych graczy. Konkuruj z innymi managerami online!

Zdaniem użytkowników jest to najlepsza gra typu football manager nie tylko na Androida, ale także na innych platformach. Rozgrywka polega przede wszystkim na stworzeniu i wytrenowaniu własnej drużyny w taki sposób, by ta mogła konkurować z najlepszymi. Warto dodać, że w każdym miesiącu gracz ma możliwość uczestnictwa w rozgrywkach pucharowych, ligowych oraz w turnieju Ligi Mistrzów.

Dobry manager powinien myśleć o każdym aspekcie: treningu, ulepszaniu stadionu, odpowiedniej strategii. W czasie meczu gracz może kibicować swojej drużynie i na bieżąco zmieniać strategie rozgrywki. Według oficjalnych rankingów Top Eleven Manager należy do pierwszej 10 najlepszych gier sportowych w takich krajach, jak: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Izrael i w ponad 80 innych!

W pełni darmowa rozgrywka to dodatkowy atut gry. Nie znajdziecie tutaj dziennych limitów energii i innych, podobnych ograniczeń. Dzięki multiplatformowości w Top Eleven Manager możesz grać zarówno na swoim urządzeniu mobilnym z systemem Android, jak i na komputerze PC.

Wymagania systemowa:
Gra współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Top Eleven Manager