Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mini Golf MatchUp

Kategoria: Sportowe
Producent: Scopely
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2014
Rozmiar: 47.0 MB
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 195

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Mini Golf MatchUp
Minigolf to świetna rozrywka dla całej rodziny. Niestety nie zawsze mamy na tyle czasu, by móc wybrać się zagrać lub po prostu w naszej okolicy brakuje tego typu miejsc. Tutaj z pomocą przychodzi gra mobilna stworzona specjalnie z myślą o posiadaczach urządzeń mobilnych z systemem Android. Mowa o Mini Golf MatchUp. Całość stworzona została zarówno dla tych, którzy mieli już okazję spróbować tego rodzaju rozrywki, jak i dla zupełnie niedoświadczonych graczy. Na pierwszy rzut oka naszą uwagę przyciąga wysokiej jakości oprawa graficzna oraz intuicyjne menu. Ponadto gra zaoferuje między innymi możliwość gry w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer z graczami z całego świata, aż 5 zróżnicowanych torów oraz ponad 70 dołków, doskonale dopracowaną fizykę oraz prosty w obsłudze system sterowania. Jeśli uda nam się zdobyć odpowiednią ilość punktów zostajemy nagrodzeni możliwością odblokowania dodatkowych torów klasy Premium. Mini Golf MatchUp zapewni kilka godzin świetnej rozrywki - Polecamy!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 4.0 lub nowszej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Mini Golf MatchUp