Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

International Boxing Champions 1.1

Kategoria: Sportowe
Producent: Coeus Creative
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 458

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - International Boxing Champions

internationalboxing1Sztuka szermierki na pięści, jako dyscyplina sportowa znana jest już od wielu lat. Niestety nie każdy chętny ma predyspozycje do tego, by zostać pięściarzem. Jeśli jednak chciałbyś spróbować swoich sił w boksie, nie musisz wychodzić na ring! Wystarczy, że pobierzesz darmową grę International Boxing Champions. Ta przeznaczona jest dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Tytuł oferuje dwa tryby rozgrywki: single player oraz multiplayer tournament. W trybie wieloosobowym możemy zmierzyć się z innymi graczami online. Innowacyjny system sterowania poprzez ekran dotykowy powinien każdemu przypaść do gustu. Całość została świetnie zorganizowana i jest niezwykle intuicyjna. Ponadto dobrej jakości grafika i efekty dźwiękowe jeszcze bardziej potęgują wrażenia.

Podczas walki punkty zdobywać będziemy między innymi za celne ciosy, combosy, agresję, czas walki, arogancję czy przyjęte obrażenia. Jesteście gotowi?

Wymagania systemowe:

Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.2 lub nowszej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: International Boxing Champions