Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gone Fishing: Trophy Catch 1.4

Kategoria: Sportowe
Producent: GIGL
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.07.2013
System operacyjny: Android
Liczba pobrań: 552

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Gone Fishing: Trophy Catch

gonefishing1Wędkarstwo to jedno z najbardziej odprężających hobby. Niemniej jednak, jest to także sport. Jeśli lubicie łowić ryby, ale niestety nie zawsze macie czas usiąść z wędką przy najbliższym akwenie to jest na to rada! Wystarczy, że posiadacie smartfon lub tablet z systemem Android i zainstalujecie grę Gone Fishing: Trophy Catch. Ta doskonale odzwierciedla fenomen wędkarstwa.

Łącznie do dyspozycji dostaniemy aż 9 różnych wabików, 11 wędek oraz 24 typy przynęt. Do złowienia jest ponad 80 rodzajów ryb. Dodatkowo świetna oprawa graficzna doda realizmu prezentowanemu tytułowi. Nie zabrakło także możliwości zdobywania achievmentów (tych jest łącznie ponad 50). Po wszystkim możecie pochwalić się swoimi wynikami poprzez opublikowanie ich na jednym z portali społecznościowych. Gotowi podjąć wyzwanie?

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Android w wersji 2.3 lub wyższej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gone Fishing: Trophy Catch